Meden-Inmed Sp. z o.o.

Meden-Inmed

Firma Meden-Inmed Sp. z o.o. jest czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego do rehabilitacji neurologicznej oraz urządzeń do ortopedii, urologii, ginekologii, neurologii i chirurgii.

Urządzenia produkowane przez Meden-Inmed Sp. z o.o. pozwalają na profesjonalną rehabilitację neurologiczną pacjentów. W bardzo szerokiej ofercie produktów znajdują się między innymi urządzenia i stoły do pionizacji pacjenta, stoły do rehabilitacji neurologicznej dzieci metodą Bobath i Voyta, symulatory chodu i urządzenia do reedukacji choduplatformy do balansowania rotory neurologiczne.

Zobacz więcej

Hocoma

Hocoma jest liderem w produkcji urządzeń stosowanych w rehabilitacji neurologicznej zaburzeń ruchowych. Hocoma specjalizuje się w innowacyjnych robotach do rehabilitacji neurologicznej. W bardzo szerokiej ofercie firmy znajduje się między innymi urządzenie do reedukacji chodu – Lokomat, czy urządzenie do rehabilitacji kończyn górnych z rodziny Armeo.

Zobacz więcej

Motek

Motekforce Link B.V. jest wiodącym producentem sprzętu, który wykorzystywany jest do treningów podczas rehabilitacji wczesnointerwencyjnej.

Produkty firmy wykorzystywane są w terapii funkcjonalnej, systemy C-Mill, Graal lub Caren służą do nauki, treningu i analizy chodu, pozwalają usprawniać wzorzec chodu oraz pozwalają redukować ryzyko upadku.

Zobacz więcej

Indego

Za marką Indego stoi lider w dziedzinie innowacyjnych technologii napędów i sterowań, firma Parker Hannifin. Produkowany przez firmę modułowy egzoszkielet to najlżejszy tego typu model na rynku, certyfikowany przez FDA.

Zobacz więcej

Neuroforma

Neuroforma jest narzędziem, które motywuje do pracy, prowadzi pacjenta i stymuluje jego współpracę z terapeutą. Neuroforma stworzona została przez firmę Titanis.

Titanis zajmuje się tworzeniem potrzebnych i użytecznych produktów stosowanych w rehabilitacji, terapii i edukacji poprzez łączenie rzetelnej wiedzy z intensywnie rozwijanymi nowoczesnymi technologiami komputerowymi.

Zobacz więcej

Bittium

Bittium – fińska firma specjalizującą się w technologii medycznej BioSignal, monitorowaniu kardiologii, neurologii oraz medycynie sportowej od 1983.

Zobacz więcej

Kinestica

Misją firmy Kinestica jest rozpowszechnienie wynalezionego systemu Bimeo, który ma pomóc pacjentom z zaburzeniami neuromotorycznymi kończyn górnych w celu poprawy jakości ich życia.

Zobacz więcej

Chattanooga

Chattanooga Group oferuje szeroką gamę produktów, w tym aparaty do elektroterapii, laseroterapii, terapii ultradźwiękami oraz aparaty do terapii podciśnieniowej i terapii skojarzonej. Chattanooga oferuje także najwyższej jakości rozwiązania z dziedziny ciepłolecznictwa, zimnolecznictwa oraz terapii kombinowanej czy ortopedii.

Zobacz więcej

Reha-Stim Medtec

Reha-Stim Medtec specjalizuje się w produkcji urządzeń do funkcjonalnej i neurologicznej rehabilitacji kończyn dolnych i górnych. W ofercie firmy znajdują się systemy odciążające pacjenta, a także wyspecjalizowane aparat do neurorehabilitacji wykorzystujące wirtualną rzeczywistość.

Zobacz więcej

Neuron

Neuron Academy to belgijska firma, będąca producentem unikalnego na rynku systemu do treningu kognitywnego. Rozwijana przez Neuron Academy stacja do treningu mózgu w rozszerzonej rzeczywistości umożliwia poprawę koncentracji, refleksu i szybszą naukę.

Zobacz więcej

© 2020 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved