DONUM CORDE Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej

DONUM CORDE Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej to ośrodek rehabilitacyjny, który w swoim zakresie prowadzi działalność podmiotu leczniczego na rzecz powrotu do zdrowia i sprawności Pacjentów. Całodobowa opieka medyczna oraz wysokospecjalistyczna rehabilitacja z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, dają efekty w (...)

Zobacz więcej

Zakład opiekuńczo-leczniczy Marimed

Centrum medyczne NZOZ Marimed – Zakład opiekuńczo – leczniczy, całodobowa opieka paliatywna, centrum medyczne Sue Ryder. Marimed ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia uzyskanego w jednostkach Domu Sue Ryder w Bydgoszczy. Świadczymy usługi o podobnym profilu świadczeń długoterminowych i paliatywnych. (...)

Zobacz więcej

Comfort Life Opieka i Rehabilitacja

Rehabilitujemy Pacjentów: po udarach, po urazach czaszkowo – mózgowych, cierpiących na chorobę Parkinsona, cierpiących na SM i SLA, z neurologicznymi następstwami COVID-19. Skupiamy się na: reedukacji i doskonaleniu funkcji chodu, odtwarzanie, doskonaleniu ruchów kończyn, usamodzielnianiu w zakresie czynności dnia (...)

Zobacz więcej

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Skarszewy

Celem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, tworzenia warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz wspieranie ich rodzin. Strona (...)

Zobacz więcej

Brzeskie Centrum Medyczne Oddział Rehabilitacji Neurologicznej z Pododdziałem Rehabilitacji Dorosłych w Śpiączce Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Dziennej – Brzeg

Brzeskie Centrum Medyczne ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia w zakresie rehabilitacji w Oddziale Dziennym Rehabilitacji. Świadczenia rehabilitacyjne kierowane są do Pacjentów, którzy pragną w przyjaznej atmosferze oraz pod okiem doświadczonej kadry medycznej: lekarza, fizjoterapeutów i (...)

Zobacz więcej

© 2024 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved