Centrum Rehabilitacji Ruchowej OST-MED Wyszków

Centrum Rehabilitacji Ruchowej OST-MED świadczy usługi m.in. z zakresu neurorehabilitacji, fizykoterapii i kinezyterapii. W placówce znajduje się również poradnia psychologiczna. Pacjentami ośrodka są zarówno dorośli, jak i dzieci. OST-MED realizuje również kilka projektów, mających na celu nowoczesną diagnostykę, zapewnienie (...)

Zobacz więcej

Centrum Rehabilitacji “Neuron” Bydgoszcz – Śródmieście

Centrum Rehabilitacji “Neuron” Bydgoszcz – Śródmieście to nowoczesne centrum rehabilitacji dziennej i stacjonarnej oferujące rehabilitacje pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu spowodowanymi zaburzeniami neurologicznymi lub urazem. W centrum realizowana jest intensywna rehabilitacja z wykorzystaniem urządzenia LOKOMAT które wspomaga proces rehabilitacji (...)

Zobacz więcej

ośrodek assumedica

Assumedica Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej w Jugowie

Assumedica – Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej to prężnie rozwijająca się placówka lecznicza oferująca rehabilitację neurologiczną dla osób z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego. U których w wyniku zdarzeń losowych doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, są po urazach czaszkowo – mózgowych lub (...)

Zobacz więcej

Prywatna Klinika Rehabilitacyjna w Krojantach

Klinika w Krojantach to placówka stale zajmująca czołowe pozycje w plebiscytach na najlepszą klinikę rehabilitacyjną. Ośrodek specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po udarze, wylewie, swoją pomoc oferuje osobom po zabiegach ortopedycznych i złamaniach. Placówka jest wyposażona w bogate zaplecze (...)

Zobacz więcej

Centralny Szpital Kliniczny MON

Klinika Rehabilitacji Centralnego Szpitala Klinicznego MON została zmodernizowana w 2014 r. i od tamtego czasu stwarza szanse na powrót do zdrowia nawet najciężej poszkodowanym pacjentom. Klinika oferuje nowoczesne urządzenia do rehabilitacji i rehabilitacji neurologicznej, a także szeroką gamę aparatów do (...)

Zobacz więcej

Kaśmin s.c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaśmin s.c. został założony w 1997r. i od tego czasu świadczy profesjonalną opiekę medyczną w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii. Placówka w Drożdżówce zajmuje się terapią dolegliwości bólowych, szczególnie w zakresie aparatu ruchu, a także rehabilitacją (...)

Zobacz więcej

Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy im. Ks. Jerzego Popiełuszki

Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy im. Ks. Jerzego Popiełuszki to placówka zapewniająca całodobową opiekę dla pacjentów wymagających stałego nadzoru lekarskiego, jak i dla pacjentów geriatrycznych. Na poszczególnych oddziałach przyjmowani są chorzy z uszkodzeniem mózgu, chorobami otępiennymi, po przebytym udarze mózgu,

Zobacz więcej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu szpitalnym i rehabilitacji dzieci i młodzieży. Nowocześnie wyposażony oddział rehabilitacyjny zajmuje się usprawnianiem dzieci od okresu wczesnoniemowlęcego, rehabilitacją dzieci po urazach, z wadami postawy czy z porażeniem mózgowym. (...)

Zobacz więcej

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza stanowi bazę dydaktyczną Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Oddział Neurologiczny szpitala zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego. Prace badawcze Kliniki koncentrują się na udarach mózgu niedokrwiennych i krwotocznych.

Zobacz więcej

© 2020 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved