Comfort Life Opieka i Rehabilitacja

Rehabilitujemy Pacjentów: po udarach, po urazach czaszkowo – mózgowych, cierpiących na chorobę Parkinsona, cierpiących na SM i SLA, z neurologicznymi następstwami COVID-19. Skupiamy się na: reedukacji i doskonaleniu funkcji chodu, odtwarzanie, doskonaleniu ruchów kończyn, usamodzielnianiu w zakresie czynności dnia (...)

Zobacz więcej

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Skarszewy

Celem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, tworzenia warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz wspieranie ich rodzin. Strona (...)

Zobacz więcej

Brzeskie Centrum Medyczne Oddział Rehabilitacji Neurologicznej z Pododdziałem Rehabilitacji Dorosłych w Śpiączce Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Dziennej – Brzeg

Brzeskie Centrum Medyczne ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia w zakresie rehabilitacji w Oddziale Dziennym Rehabilitacji. Świadczenia rehabilitacyjne kierowane są do Pacjentów, którzy pragną w przyjaznej atmosferze oraz pod okiem doświadczonej kadry medycznej: lekarza, fizjoterapeutów i (...)

Zobacz więcej

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o. – Konstancin-Jeziorna

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji “STOCER” Sp. z o.o. to nowoczesne placówki medyczne, których jedynym właścicielem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Spółka kontynuuje ona działalność medyczną zlikwidowanego  Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa “STOCER” SPZOZ, przejętego Szpitala Chirurgii Urazowej św. Anny Sp. (...)

Zobacz więcej

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital im. dr Wojciecha Oczko – Przasnysz

Na oddziale rehabilitacyjnym Szpitala w Przasnyszu prowadzona jest rehabilitacja ogólnoustrojowa oraz neurologiczna w trybie stacjonarnym oraz ambulatoryjnym. Placówka oferuje szeroki zakres terapii z uwzględnieniem innowacyjnego sprzętu do wczesnej rehabilitacji pacjentów neurologicznych jakim jest Erigo Pro. Strona WWW

Zobacz więcej

Szpital Śniadecja Białystok – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego – Białystok

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej i Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej posiada 47 łóżek w salach z łazienkami, gabinety fizjoterapii, hydroterapii, terapii zajęciowej, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt – we wrześniu 2019 roku otwarto oddział rehabilitacji ogólnoustrojowej i neurologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. (...)

Zobacz więcej

© 2022 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved