ośrodek assumedica

Assumedica Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej w Jugowie

Assumedica – Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej to prężnie rozwijająca się placówka lecznicza oferująca rehabilitację neurologiczną dla osób z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego. U których w wyniku zdarzeń losowych doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, są po urazach czaszkowo – mózgowych lub (...)

Zobacz więcej

Prywatna Klinika Rehabilitacyjna w Krojantach

Klinika w Krojantach to placówka stale zajmująca czołowe pozycje w plebiscytach na najlepszą klinikę rehabilitacyjną. Ośrodek specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po udarze, wylewie, swoją pomoc oferuje osobom po zabiegach ortopedycznych i złamaniach. Placówka jest wyposażona w bogate zaplecze (...)

Zobacz więcej

Centralny Szpital Kliniczny MON

Klinika Rehabilitacji Centralnego Szpitala Klinicznego MON została zmodernizowana w 2014 r. i od tamtego czasu stwarza szanse na powrót do zdrowia nawet najciężej poszkodowanym pacjentom. Klinika oferuje nowoczesne urządzenia do rehabilitacji i rehabilitacji neurologicznej, a także szeroką gamę aparatów do (...)

Zobacz więcej

Kaśmin s.c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaśmin s.c. został założony w 1997r. i od tego czasu świadczy profesjonalną opiekę medyczną w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii. Placówka w Drożdżówce zajmuje się terapią dolegliwości bólowych, szczególnie w zakresie aparatu ruchu, a także rehabilitacją (...)

Zobacz więcej

Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy im. Ks. Jerzego Popiełuszki

Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy im. Ks. Jerzego Popiełuszki to placówka zapewniająca całodobową opiekę dla pacjentów wymagających stałego nadzoru lekarskiego, jak i dla pacjentów geriatrycznych. Na poszczególnych oddziałach przyjmowani są chorzy z uszkodzeniem mózgu, chorobami otępiennymi, po przebytym udarze mózgu,

Zobacz więcej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu szpitalnym i rehabilitacji dzieci i młodzieży. Nowocześnie wyposażony oddział rehabilitacyjny zajmuje się usprawnianiem dzieci od okresu wczesnoniemowlęcego, rehabilitacją dzieci po urazach, z wadami postawy czy z porażeniem mózgowym. (...)

Zobacz więcej

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza stanowi bazę dydaktyczną Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Oddział Neurologiczny szpitala zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego. Prace badawcze Kliniki koncentrują się na udarach mózgu niedokrwiennych i krwotocznych.

Zobacz więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pasternik

W Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Pasternik prowadzona jest terapia ukierunkowana na potrzeby indywidualnego pacjenta, w oddziałach placówki oferowanych jest ponad 40 usług z zakresu rehabilitacji, terapii psychologicznej i logopedycznej. Od niedawna w ośrodku prowadzona jest neurorehabilitacja z wykorzystaniem automatycznej ortezy (...)

Zobacz więcej

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze oferuje kompleksową rehabilitację pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu, spowodowanymi zaburzeniami neurologicznymi, bądź urazami. W ośrodku do dyspozycji pacjentów są nowoczesne urządzenia do neurorehabilitacji kończyny górnej – Armeo Spring oraz innowacyjna automatyczna orteza do (...)

Zobacz więcej

© 2019 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved