DONUM CORDE Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej

Erigo ProC-EyeErigoArmeo Power

Adres: Budy Głogowskie 835B, 36-060, Polska
Miasto: Rzeszów

DONUM CORDE Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej to ośrodek rehabilitacyjny, który w swoim zakresie prowadzi działalność podmiotu leczniczego na rzecz powrotu do zdrowia i sprawności Pacjentów.

Całodobowa opieka medyczna oraz wysokospecjalistyczna rehabilitacja z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, dają efekty w usprawnianiu Pacjentów w ośrodku.

Szereg innowacyjnego sprzętu w rehabilitacji jest dostępny w placówce. Są to miedzy innymi nowoczesne urządzenia służące do wczesnej i późniejszej neurorehabilitacji, na przykład stół do aktywnej pionizacji pacjentów – Erigo Pro z funkcją kroczenia, czy Armeo Power jako jedyna dostępna w Polsce technologia, wspierająca terapię kończyn górnych!

Indywidualnie dopasowany plan rehabilitacji do możliwości Pacjentów jest przeprowadzany przez wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów, pod kontrolą lekarzy specjalistów dostępnych w ośrodku.

Rehabilitacja jest możliwa dla Pacjentów dorosłych i dzieci w formie stacjonarnej lub ambulatoryjnej.

Istnieje również możliwość przeprowadzania indywidualnej rehabilitacji z wykorzystaniem sprzętów m.in.: Neuroforma dla Ośrodków, bieżnia treningowa z wbudowaną płytą stabilometryczną Dyaco, system do terapii FPS Vibramoov Pro czy C-Eye. Dodatkowo wykorzystanie sal integracji sensorycznej czy doświadczeń świata dają zadowalające efekty podczas wykorzystania tego w zakresie indy dualnej fizjoterapii również wśród najmłodszych Pacjentów.

DONUM CORDE Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej

Budy Głogowskie 835 B
36- 060 Głogów Małopolski

Rzeszów, województwo podkarpackie
Tel.: 508 276 074
e-mail: recepcja@donumcorde.pl
www.donumcorde.pl

Kierownik ośrodka Donum Corde
kinga.labuda@donumcorde.pl

Informacje o placówkach przygotowywane są w oparciu o dane ze źródeł ogólnodostępnych. Portal pełni funkcję informacyjną i nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje.