neurorehabilitacja

Wózek kąpielowy Lambda

Wózek kąpielowy Lambda został zaprojektowany, by pomóc opiekunom osób niepełnosprawnych w czynnościach higienicznych bez narażania się na urazy kręgosłupa. Dzięki dużemu zakresowi podnoszenia (596 – 1055 mm) urządzenie przoduje w swojej klasie, ułatwiając kąpiel lub przebieranie pacjenta.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Ergolet Luna

Podnośnik Luna firmy Ergolet to nowoczesny sprzęt do podnoszenia i transportowania pacjenta po pomieszczeniu za pomocą podnośnika sufitowego. Podnośnik porusza się po systemie szyn zamontowanych w lokalu zgodnie z życzeniem klienta.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Ergolet Pallas 150

Podnośnik jezdny Pallas to sprzęt umożliwiający transport pacjenta w pozycji stojącej z jednoczesną elektryczną regulacją wysokości. Maksymalny udźwig sprzętu to 150 kg, wykonanie w kolorze srebrnym (bez podwieszki).

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Ergolet Solar 175

Solar 175 to podnośnik jezdny z elektryczną regulacją wysokości i rozstawu ramion jezdnych, z wysoką wartością udźwigu do 175 kg, 3 punktowym podwieszeniem, w kolorze srebrnym (bez podwieszki). Przeznaczony jest do transportowania pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Ergolet Stellar 160

Stella 160 jest podnośnikiem jezdnym typu stand-aid, stosowanym głównie do czynności higienicznych, jak i przenoszenia pacjenta z łóżka na wózek inwalidzki i odwrotnie. Znajduje zastosowanie głównie w szpitalach i domach opieki, ale doskonale nadaje się do opieki nad pacjentem (...)

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Hocoma Erigo stół pionizacyjny

Stół terapeutyczny Erigo umożliwia wczesną pionizację pacjenta oraz jednocześnie stymuluje, poprzez system elektronicznych siłowników, fizjologiczny ruch kroczenia tzw. stepping. System stymulujący ruch fizjologicznego kroczenia stołu Erigo pozwala na wczesną mobilizację, stymulowanie pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi i krążeniowymi z równoczesną (...)

Zobacz więcej

© 2024 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved