Broszura Neurofizjologia 2020/2021 już dostępna

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą broszurą produktów neurologicznych: Neurofizjologia 2020/2021 – broszura. Bogate portfolio obejmuje m.in.: pierwszy w historii system EMG z zasilaniem bateryjnym, wzmacniacze do neurodiagnostyki i badań qEEG, systemy EEG z funkcją oceny neurofeedback, stymulatory magnetyczne, Lokomat Pro do reedukacji chodu, (...)

Zobacz więcej

NeuroTablet – tablet do rejestrowania EEG / PSG

Neurotablet! Nowość od firmy Deymed Neurotablet – przenośny system rejestrowania z bezprzewodowymi wzmacniaczami EEG lub PSG EEG / PSG. Wbudowana kamera Full-HD. Długotrwałe monitoruje aktywność elektryczną mózgu. Obraz może być rejestrowany w podczerwieni. Tablet wyposażony jest w ekran dotykowy (...)

Zobacz więcej

Jak egzoszkielet pomaga w reedukacji chodu

Co to jest egzoszkielet Egzoszkielet jest urządzeniem, które mocuje się na zewnętrz ciała pacjenta. Ma on za zadanie wzmocnić wszystkie, grupy mięśni lub tylko te części ciała, które uległy uszkodzeniu albo sygnały z układu nerwowego nie są do nich (...)

Zobacz więcej

Wykorzystanie nowoczesnych technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp z o.o. w Zagórzu to nowoczesna placówka, która specjalizuje się m. in. w: rehabilitacji, ortopedii, neurologii, psychiatrii i leczeniu uzależnień, hospitalizacji pacjentów wymagających całodobowych lub całodziennych świadczeń specjalistycznych, poradach i zabiegach z zakresu ambulatoryjnej opieki (...)

Zobacz więcej

Zaproszenie na Targi Rehabilitacja 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie – w Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 września, przy alei Politechniki 4 (Hala Expo-Łódź).

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Firma Hocoma rozwija platformę e-learningową

Z przyjemnością informujemy, że firma Hocoma rozwija platformę e-learningową. Dzięki ścisłej współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami na całym świecie, firma Hocoma oferuje klientom innowacyjne technologie i kompleksowe usługi serwisowe. Szeroka oferta edukacyjna zostanie wkrótce poszerzona o nową platformę e-learningową, (...)

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Wpływ rehabilitacji wspomaganej zrobotyzowanymi urządzeniami do pionizacji i nauki chodu na poprawę stanu funkcjonalnego pacjentki po urazie rdzenia kręgowego

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dokonującym oceny wpływu rehabilitacji wspomaganej zrobotyzowanymi urządzeniami do pionizacji i nauki chodu na poprawę stanu funkcjonalnego pacjentki po urazie rdzenia kręgowego. Badanie zostało przeprowadzone we współpracy z Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER w Tajęcinie.

Zobacz więcej

© 2021 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved