neurorehabilitacja

Firma Hocoma rozwija platformę e-learningową

Z przyjemnością informujemy, że firma Hocoma rozwija platformę e-learningową. Dzięki ścisłej współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami na całym świecie, firma Hocoma oferuje klientom innowacyjne technologie i kompleksowe usługi serwisowe. Szeroka oferta edukacyjna zostanie wkrótce poszerzona o nową platformę e-learningową, (...)

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Wpływ rehabilitacji wspomaganej zrobotyzowanymi urządzeniami do pionizacji i nauki chodu na poprawę stanu funkcjonalnego pacjentki po urazie rdzenia kręgowego

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dokonującym oceny wpływu rehabilitacji wspomaganej zrobotyzowanymi urządzeniami do pionizacji i nauki chodu na poprawę stanu funkcjonalnego pacjentki po urazie rdzenia kręgowego. Badanie zostało przeprowadzone we współpracy z Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER w Tajęcinie.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Nowe oprogramowanie i design systemu YouGrabber

System YouGrabber zyska wkrótce nowe oprogramowanie oraz wygląd. W trakcie targów Medica 2017 w Dusseldorfie, zaprezentowana zostanie nowa wersja systemu do rehabilitacji kończyny górnej firmy YouRehab. Nowy wygląd to także transmisja bezprzewodowa oraz nowy system mocowania rękawicy na dłoni. (...)

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Nowe oprogramowanie do egzoszkieletu Indego

Nowe oprogramowanie do egzoszkieletu Indego – firma Parker zapowiedziała wprowadzenie nowego modułu oprogramowania Therapy+, które będzie odpowiedzią na zapotrzebowanie terapeutów w treningu pacjentów udarowych lub objętych porażeniem jednostronnym. Therapy+ to przede wszystkim:

Zobacz więcej

© 2019 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved