Wykorzystanie nowoczesnych technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp z o.o. w Zagórzu to nowoczesna placówka, która specjalizuje się m. in. w: rehabilitacji, ortopedii, neurologii, psychiatrii i leczeniu uzależnień, hospitalizacji pacjentów wymagających całodobowych lub całodziennych świadczeń specjalistycznych, poradach i zabiegach z zakresu ambulatoryjnej opieki (...)

Zobacz więcej

Zaproszenie na Targi Rehabilitacja 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie – w Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 września, przy alei Politechniki 4 (Hala Expo-Łódź).

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Firma Hocoma rozwija platformę e-learningową

Z przyjemnością informujemy, że firma Hocoma rozwija platformę e-learningową. Dzięki ścisłej współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami na całym świecie, firma Hocoma oferuje klientom innowacyjne technologie i kompleksowe usługi serwisowe. Szeroka oferta edukacyjna zostanie wkrótce poszerzona o nową platformę e-learningową, (...)

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Wpływ rehabilitacji wspomaganej zrobotyzowanymi urządzeniami do pionizacji i nauki chodu na poprawę stanu funkcjonalnego pacjentki po urazie rdzenia kręgowego

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dokonującym oceny wpływu rehabilitacji wspomaganej zrobotyzowanymi urządzeniami do pionizacji i nauki chodu na poprawę stanu funkcjonalnego pacjentki po urazie rdzenia kręgowego. Badanie zostało przeprowadzone we współpracy z Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER w Tajęcinie.

Zobacz więcej

© 2020 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved