Hocoma Armeo Power

Armeo®Power to urzadzenie do neurorehabilitacji kończyny górnej. Głównym elementem Armeo®Power jest zrobotyzowana orteza (egzoszkielet), która zdolna jest podpierać ramię i wspomagać jego ruch w przestrzeni 3D.

Zobacz więcej

Hocoma Armeo Spring

Armeo Spring jest kolejnym nowoczesnym urządzeniem do neurorehabilitacji kończyn górnych z rodziny Armeo. Rehabilitacja opiera się na pracy z ortezą (egzoszkieletem), której system sprężyn podpiera rehabilitowaną kończyną i wspomaga trening.

Zobacz więcej

Hocoma Manovo Spring

Manovo Spring to urządzenie do rehabilitacji neurologicznej dłoni. Manovo Spring jest urządzeniem umożliwiającym rehabilitację neurologiczną dłoni. W połączeniu z modułem ramiennym Armeo Spring tworzy jedyne na rynku światowym rozwiązanie służące kompleksowej rehabilitacji neurologicznej kończyny górnej.

Zobacz więcej

Hocoma Armeo Spring Pediatric

Armeo Spring Pediatric to urządzenie do neurorehabilitacji kończyny górnej u dzieci w wieku 4-12 lat. Głównym elementem Armeo Spring Pediatric jest orteza (egzoszkielet), która dzięki systemowi sprężyn zdolna jest podpierać ramię i wspomagać jego ruch w przestrzeni 3D.

Zobacz więcej

Hocoma Armeo Senso

Armeo®Senso to produkt zaprojektowany do neurorehabilitacji kończyny górnej. Urządzenie wspomaga terapię u osób, które utraciły funkcjonalność lub mają ograniczoną funkcjonalność ramienia spowodowaną problemami lub urazami centralnego lub obwodowego układu nerwowego.

Zobacz więcej

Kinevia – rotor neurologiczny

Rotor neurologiczny Kinevia do ćwiczeń biernych i czynnych. Rotor Kinevia dostępny jest w opcjach jako rotor kończyn dolnych oraz rotor kończyn górnych i dolnych (Kinevia Duo). Rotor neurologiczny dobrze sprawdza się w rehabilitacji pacjentów z niedowładem kończyn, po urazach lub (...)

Zobacz więcej

Neuroforma – system rehabilitacji funkcjonalnej

Neuroforma jest innowacyjnym programem komputerowym, przeznaczonym do samodzielnych ćwiczeń ruchowych i rehabilitacji. Program Neuroforma skierowany jest do pacjentów ze schorzeniami i urazami neurologicznymi. System Neuroforma jest narzędziem do treningu funkcjonalnego w warunkach wirtualnej rzeczywistości z wykorzystaniem sprzężenia zwrotnego biofeedback.

Zobacz więcej

Bimeo – urządzenie do rehabilitacji kończyny górnej

Bimeo to innowacyjne, motywujące pacjenta urządzenie rehabilitacyjne, przeznaczone do terapii kończyn górnych. Pacjent jest motywowany, aby podczas treningu angażować bardziej ramię objęte dysfunkcją, przy wsparciu zdrowej kończyny. Bimeo wspierane jest przez oprogramowanie wykorzystujące rzeczywistość wirtualną opartą na czynnościach i (...)

Zobacz więcej

Bi-Manu Trainer

Bi-Manu Trainer to nowoczesna rękawica rehabilitacyjna umożliwiająca jednostronną i dwustronną rehabilitację dłoni i palców. Rękawica Bi-Manu Trainer została zaprojektowana, aby umożliwić poprawę funkcji motorycznych dłoni i palców u pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi.

Zobacz więcej

© 2021 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved