neurorehabilitacja

Hocoma Armeo Senso

Armeo®Senso to produkt zaprojektowany do neurorehabilitacji kończyny górnej. Urządzenie wspomaga terapię u osób, które utraciły funkcjonalność lub mają ograniczoną funkcjonalność ramienia spowodowaną problemami lub urazami centralnego lub obwodowego układu nerwowego.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Hocoma Armeo Spring

Armeo Spring jest kolejnym nowoczesnym urządzeniem do neurorehabilitacji kończyn górnych z rodziny Armeo. Rehabilitacja opiera się na pracy z ortezą (egzoszkieletem), której system sprężyn podpiera rehabilitowaną kończyną i wspomaga trening.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Hocoma Armeo Spring Pediatric

Armeo Spring Pediatric to urządzenie do neurorehabilitacji kończyny górnej u dzieci w wieku 4-12 lat. Głównym elementem Armeo Spring Pediatric jest orteza (egzoszkielet), która dzięki systemowi sprężyn zdolna jest podpierać ramię i wspomagać jego ruch w przestrzeni 3D.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Hocoma Armeo Power

Armeo®Power to urzadzenie do neurorehabilitacji kończyny górnej. Głównym elementem Armeo®Power jest zrobotyzowana orteza (egzoszkielet), która zdolna jest podpierać ramię i wspomagać jego ruch w przestrzeni 3D.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Hocoma Manovo Spring

Manovo Spring to urządzenie do rehabilitacji neurologicznej dłoni. Manovo Spring jest urządzeniem umożliwiającym rehabilitację neurologiczną dłoni. W połączeniu z modułem ramiennym Armeo Spring tworzy jedyne na rynku światowym rozwiązanie służące kompleksowej rehabilitacji neurologicznej kończyny górnej.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Bi-Manu Trainer

Bi-Manu Trainer to nowoczesna rękawica rehabilitacyjna umożliwiająca jednostronną i dwustronną rehabilitację dłoni i palców. Rękawica Bi-Manu Trainer została zaprojektowana, aby umożliwić poprawę funkcji motorycznych dłoni i palców u pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Bimeo – urządzenie do rehabilitacji kończyny górnej

Bimeo to innowacyjne, motywujące pacjenta urządzenie rehabilitacyjne, przeznaczone do terapii kończyn górnych. Pacjent jest motywowany, aby podczas treningu angażować bardziej ramię objęte dysfunkcją, przy wsparciu zdrowej kończyny. Bimeo wspierane jest przez oprogramowanie wykorzystujące rzeczywistość wirtualną opartą na czynnościach i (...)

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Neuroforma – system rehabilitacji funkcjonalnej

Neuroforma jest innowacyjnym programem komputerowym, przeznaczonym do samodzielnych ćwiczeń ruchowych i rehabilitacji. Program Neuroforma skierowany jest do pacjentów ze schorzeniami i urazami neurologicznymi. System Neuroforma jest narzędziem do treningu funkcjonalnego w warunkach wirtualnej rzeczywistości z wykorzystaniem sprzężenia zwrotnego biofeedback.

Zobacz więcej

XCITE T.W.O.

XCITE 2 – przyszłość technologii FES XCITE 2 został zaprojektowany, aby umożliwić lekarzom łatwe i wydajne stosowanie wielokanałowego FES z zadaniami ruchowymi wykonywanymi niemal w każdej rehabilitacji. Dzięki szerokiej gamie wstępnie zaprogramowanych działań – od ADL i wzmacniania dłoni (...)

Zobacz więcej

RT300

RT300 to flagowa linia produktów terapii, która obejmuje wiele wersji: SL – tułów i kończyny dolne (stymulacja), SA – tułów i kończyny górne (stymulacja), SLSA – tułów, kończyny górne (stymulacja) i kończyny dolne (stymulacja). Linia produktów RT300 łączy metody (...)

Zobacz więcej

© 2024 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved