Hocoma Lokomat Pro 6

Lokomat Pro 6 to zautomatyzowana orteza kończyn dolnych, która umożliwia trening na bieżni z jednoczesnym zachowaniem prawidłowego wzorca chodu w warunkach dynamicznego odciążenia. Wspomaga naukę i reedukację chodu i rehabilitację. Regularne lokomotoryczne treningi z wykorzystaniem urządzenia Lokomat pozwalają zapobiegać (...)

Zobacz więcej

Hocoma Lokomat Nanos

Hocoma Lokomat Nanos to kompaktowy, zautomatyzowany szkielet sterujący pracą kończyn dolnych. Lokomat Nanos jest urządzeniem przeznaczonym do klinicznego treningu chodu, służącym poprawie zdolności chodzenia po powierzchni płaskiej u pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi.

Zobacz więcej

Hocoma Moduł FreeD

Nowy moduł FreeD do urządzenia Lokomat firmy Hocoma pozwala na jeszcze skuteczniejszy trening balansu i bardziej poprawne biomechaniczne odciążenie pacjenta podczas treningu, poprzez lateralne ruchy miednicy oraz jej rotacje podczas treningu. Uzupełnia funkcje Lokomatu, zapewniając kompleksowy trening z maksymalnie (...)

Zobacz więcej

Indego – egzoszkielet do rehabilitacji i reedukacji chodu

Indego jest egzoszkieletem do rehabilitacji i reedukacji chodu, który oferuje modularną konstrukcję umożliwiającą szybkie łączenie pozwalające na samodzielne zakładanie i zdejmowanie egzoszkieletu przez pacjenta. Idego waży tylko 12kg i jest najlżejszym egzoszkieletem dostępnym na rynku. Indego daj możliwość wyznaczania pacjentom trudniejszych celów, (...)

Zobacz więcej

KineAssist – system do terapii chodu i treningu balansu

System KineAssist połączył w sobie szeroki zakres istniejących praktycznych rozwiązań z łatwo adaptowalnym treningiem funkcjonalnym, umożliwiając tym sposobem bezpieczny trening z symulacją ruchów dostępnych w codziennym życiu (chód po płaskiej powierzchni, wchodzenie po schodach, balans dynamiczny). Rodzaje treningów: trening (...)

Zobacz więcej

© 2020 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved