RYSEN

RYSEN łączy w sobie pionowe i poziome siły wspomagające, oferując intuicyjną terapię z niespotykaną swobodą ruchu w warunkach naturalnego i fizjologicznego odciążenia. Zgodnie z zasadami uczenia motorycznego, RYSEN obejmuje szereg funkcjonalności dla celów klinicznych i badawczych, umożliwiając pacjentom przejście (...)

Zobacz więcej

Egzoszkielet do rehabilitacji i reedukacji chodu Indego Personal

Poznaj egzoszkielet Indego Personal

Egzoszkielet Indego jest jedynym egzoszkieletem oferującym modularną konstrukcję umożliwiającą szybkie łączenie pozwalające na samodzielne zakładanie i zdejmowanie urządzenia. Dzięki wadze 12kg, urządzenie Indego jest najlżejszym egzoszkieletem dostępnym na rynku i zapewnia łatwą obsługę, transport oraz przechowywanie. Prezentacja Egzoszkieletu Indego (...)

Zobacz więcej

Hocoma Lokomat Pro 6

Lokomat Pro 6 to zautomatyzowana orteza kończyn dolnych, która umożliwia trening na bieżni z jednoczesnym zachowaniem prawidłowego wzorca chodu w warunkach dynamicznego odciążenia. Wspomaga naukę i reedukację chodu i rehabilitację. Regularne lokomotoryczne treningi z wykorzystaniem urządzenia Lokomat pozwalają zapobiegać (...)

Zobacz więcej

Hocoma Lokomat Nanos

Hocoma Lokomat Nanos to kompaktowy, zautomatyzowany szkielet sterujący pracą kończyn dolnych. Lokomat Nanos jest urządzeniem przeznaczonym do klinicznego treningu chodu, służącym poprawie zdolności chodzenia po powierzchni płaskiej u pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi.

Zobacz więcej

Hocoma Moduł FreeD

Nowy moduł FreeD do urządzenia Lokomat firmy Hocoma pozwala na jeszcze skuteczniejszy trening balansu i bardziej poprawne biomechaniczne odciążenie pacjenta podczas treningu, poprzez lateralne ruchy miednicy oraz jej rotacje podczas treningu. Uzupełnia funkcje Lokomatu, zapewniając kompleksowy trening z maksymalnie (...)

Zobacz więcej

© 2021 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved