Aparat SomniPro PSG Deymed

SomniPro PSG firmy Deymed to aparat przeznaczony do wykonania badania polisomnograficznego. Umożliwia przeprowadzenie diagnostyki snu oraz bezdechów sennych. Urządzenie wyposażone jest również w 24 kanałowe EEG. Niewielkie rozmiary oraz waga aparatu są ogromną zaletą SomniPro PSG. Dodatkowo urządzenie może (...)

Zobacz więcej

Stymulator Magnetyczny DuoMAG XT Deymed

DuoMAG XT marki Deymed to urządzenie przeznaczone do przezczaszkowej stymulacji magnetycznej. Stymulator magnetyczny został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu pracy klinicznej oraz badawczej. System można kontrolować za pomocą komputera PC, ekranu dotykowego DuoMAG XT lub przy pomocy aplikatorów. Aparat (...)

Zobacz więcej

SonoEye

Chison SonoEye to wysokiej klasy przenośny cyfrowy ultrasonograf, który został zaprojektowany na każdą sytuację. Unikalny design znakomicie ułatwia badanie w dowolnym miejscu poza gabinetem lekarskim. Aparat jest bardzo lekki i mieści się w dłoni – możesz mieć go zawsze (...)

Zobacz więcej

Hitachi ARIETTA 50

Wyższy poziom w diagnostyce USG. Innowacyjna, intuicyjna, efektywna. Dla początkujących i zaawansowanych. ARIETTA 50 to model, który przenosi diagnostykę na jeszcze wyższy poziom, oferując rozwiązania dostępne do tej pory wyłącznie w klasie Premium.

Zobacz więcej

Hitachi ARIETTA 750

Najbardziej szczegółowa diagnostyka USG. Systemu o jakości obrazu aparatów klasy premium ze swobodą wyboru opcji i oprogramowania klinicznego. Zaawansowane funkcje pomiarowe oraz technologie przetwarzania pozwalają wniknąć w najdrobniejsze szczegóły obrazu USG.

Zobacz więcej

WISONIC Navi

Zaawansowany przenośny system ultrasonograficzny, dla szukających bezkompromisowego obrazu B oraz czułych Dopplerów PW i CW do badań echokardiograficznych.

Zobacz więcej

WISONIC Clover 60

Zaawansowany przenośny system ultrasonograficzny, dla szukających bezkompromisowego obrazu B oraz czułych Dopplerów PW i CW do badań echokardiograficznych.

Zobacz więcej

GRAIL

GRAIL (Gait Real-time Analysis Interactive Lab) to kompletne rozwiązanie do analizy i treningu pacjentów. System wykorzystuje bieżnię z dwoma niezależnymi pasami, kamery do analizy ruchu oraz ekran wspierający rzeczywistość wirtualną. GRAIL zapewnia analizę i terapię w wymagających dla pacjenta (...)

Zobacz więcej

CAREN

CAREN (Computer Assisted Rehabilitation ENviroment) CAREN pozwala skupić się na wszystkich aspektach równowagi i lokomocji, zarówno w badaniach, jak i leczeniu klinicznym. Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości umożliwia naukowcom ocenę zachowania pacjenta uwzględniając ocenę pracy zmysłów, reakcję na bodźce wizualne, słuchowe (...)

Zobacz więcej

trutrace

TruTrace – system do pomiarów EMG

TruTrace jest przenośnym systemem do wykonywanie badań EMG oraz pozyskiwanie niezbędnych podczas neuroterapii informacji zwrotnych. Urządzenie wyposażone zostało w bardzo przejrzysty interfejs, który ułatwia korzystanie ze sprzętu. TruTrace umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych ustawień użytkownika. Cechy urządzenia: wygodna i (...)

Zobacz więcej

© 2022 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved