trutrace

TruTrace – system do pomiarów EMG

TruTrace jest przenośnym systemem do wykonywanie badań EMG oraz pozyskiwanie niezbędnych podczas neuroterapii informacji zwrotnych. Urządzenie wyposażone zostało w bardzo przejrzysty interfejs, który ułatwia korzystanie ze sprzętu. TruTrace umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych ustawień użytkownika. Cechy urządzenia: wygodna i (...)

Zobacz więcej

neurofeedback

Neurofeedback BFB Deymed

Neurofeedback BFB Deymed to 2, 4 kanałowy system EEG z funkcją oceny neurofeedback. Zaawansowany system Neurofeedback przeznaczony dla terapeutów poszukujących najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie neuroterapii i Brainfeedback. Cechy charakterystyczne: specjalistyczne gry 3D do neurofeedbacku, biofeedback wzrokowy i słuchowy z (...)

Zobacz więcej

truscan

TruScan – system do pomiarów EEG i qEEG

TruScan firmy Deymed to przenośny, wielofunkcyjny system do wykonywania badań EEG i qEEG. System charakteryzuje się wysoką częstotliwością próbkowania oraz intuicyjnym i przyjaznym interfejsem. Właściwości urządzenia: neurofeedback i analiza LORETA oraz informacje zwrotne Z-Score w czasie rzeczywistym, mapowanie amplitudy, (...)

Zobacz więcej

Tekscan ConforMat

Tekscan ConforMat pomiary w czasie rzeczywistym. System ConforMat jest unikatowym rozwiązaniem do pomiarów w czasie rzeczywistym rozkładu ciśnienia oraz pomiaru rzutu środka oddziałującej siły w pozycji siedzącej. Dzięki unikatowemu elastycznemu designowi pozwala na analizę oparcia oraz siedziska w sposób indywidualny (...)

Zobacz więcej

Tekscan F-Scan

System F-Scan zapewnia pomiar ciśnień i sił wywieranych przez obie kończyny. Wykorzystuje cienkie jak papier czujniki wielokrotnego użytku. System w sposób ciągły wykrywa, pokazuje i nagrywa rozkład ciśnień w kończynie, nie wpływając na stereotyp ruchu.

Zobacz więcej

Tekscan MatScan

Tekscan MatScan to system pomiaru i analizy nacisku kończyn dolnych. System MatScan jest podstawowym urządzeniem, które powinno znaleźć się w Twoim gabinecie. Daje możliwość wejścia na rynek z niedrogim, szybkim, prostym i wiarygodnym badaniem, które zwiększy Twoją konkurencyjność.

Zobacz więcej

Tekscan Walkway

Tekscan Walkway służy do pomiarów siły i nacisku stóp na podłoże podczas chodu. System Walkway został stworzony do prowadzenia obiektywnych pomiarów siły i nacisku stóp na podłoże podczas chodu. Pozwala on na pomiar parametrów czasowych i odległościowych chodu.

Zobacz więcej

Simi Aktisys

Simi Aktisys 2D, 3D to najnowocześniejszy system do wideoanalizy ruchu. AKTISYS jest systemem analizującym w sposób dynamiczny ruch pacjenta. Cechuje go prostota i szybkość obsługi, dane niezbędne do przeprowadzenia analizy generowane po wykonaniu trzech ruchów. Aktywne markery LED dokonują pomiarów (...)

Zobacz więcej

Biomonitor ME6000 4ch

Biomonitor ME6000 jest przenośnym urządzeniem (data logger), który zaspokoi wymagania w nawet najbardziej wymagających, w pomiarach i monitorowaniu sygnałów elektromiograicznych (EMG) oraz innych biosygnałów (do 16 kanałów jednocześnie).

Zobacz więcej

eMotion EMG 4CH + 3D

System EMOTION EMG 4CH to innowacyjny program pozwalający na wykonanie szybkiej analizy EMG. Jest to system całkowicie bezprzewodowy. Pozwala na wykonanie precyzyjnych i szybkich pomiarów bez krępowania ruchów pacjenta. Elektrody wyposażone są w moduł rejestrujący sygnał i transmisję EMG. (...)

Zobacz więcej

© 2021 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved