SonoEye

Chison SonoEye to wysokiej klasy przenośny cyfrowy ultrasonograf, który został zaprojektowany na każdą sytuację. Unikalny design znakomicie ułatwia badanie w dowolnym miejscu poza gabinetem lekarskim. Aparat jest bardzo lekki i mieści się w dłoni – możesz mieć go zawsze (...)

Zobacz więcej

Hitachi ARIETTA 50

Wyższy poziom w diagnostyce USG. Innowacyjna, intuicyjna, efektywna. Dla początkujących i zaawansowanych. ARIETTA 50 to model, który przenosi diagnostykę na jeszcze wyższy poziom, oferując rozwiązania dostępne do tej pory wyłącznie w klasie Premium.

Zobacz więcej

Hitachi ARIETTA 750

Najbardziej szczegółowa diagnostyka USG. Systemu o jakości obrazu aparatów klasy premium ze swobodą wyboru opcji i oprogramowania klinicznego. Zaawansowane funkcje pomiarowe oraz technologie przetwarzania pozwalają wniknąć w najdrobniejsze szczegóły obrazu USG.

Zobacz więcej

WISONIC Navi

Zaawansowany przenośny system ultrasonograficzny, dla szukających bezkompromisowego obrazu B oraz czułych Dopplerów PW i CW do badań echokardiograficznych.

Zobacz więcej

WISONIC Clover 60

Zaawansowany przenośny system ultrasonograficzny, dla szukających bezkompromisowego obrazu B oraz czułych Dopplerów PW i CW do badań echokardiograficznych.

Zobacz więcej

GRAIL

GRAIL (Gait Real-time Analysis Interactive Lab) to kompletne rozwiązanie do analizy i treningu pacjentów. System wykorzystuje bieżnię z dwoma niezależnymi pasami, kamery do analizy ruchu oraz ekran wspierający rzeczywistość wirtualną. GRAIL zapewnia analizę i terapię w wymagających dla pacjenta (...)

Zobacz więcej

CAREN

CAREN (Computer Assisted Rehabilitation ENviroment) CAREN pozwala skupić się na wszystkich aspektach równowagi i lokomocji, zarówno w badaniach, jak i leczeniu klinicznym. Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości umożliwia naukowcom ocenę zachowania pacjenta uwzględniając ocenę pracy zmysłów, reakcję na bodźce wizualne, słuchowe (...)

Zobacz więcej

trutrace

TruTrace – system do pomiarów EMG

TruTrace jest przenośnym systemem do wykonywanie badań EMG oraz pozyskiwanie niezbędnych podczas neuroterapii informacji zwrotnych. Urządzenie wyposażone zostało w bardzo przejrzysty interfejs, który ułatwia korzystanie ze sprzętu. TruTrace umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych ustawień użytkownika. Cechy urządzenia: wygodna i (...)

Zobacz więcej

neurofeedback

Neurofeedback BFB Deymed

Neurofeedback BFB Deymed to 2, 4 kanałowy system EEG z funkcją oceny neurofeedback. Zaawansowany system Neurofeedback przeznaczony dla terapeutów poszukujących najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie neuroterapii i Brainfeedback. Cechy charakterystyczne: specjalistyczne gry 3D do neurofeedbacku, biofeedback wzrokowy i słuchowy z (...)

Zobacz więcej

truscan

TruScan – system do pomiarów EEG i qEEG

TruScan firmy Deymed to przenośny, wielofunkcyjny system do wykonywania badań EEG i qEEG. System charakteryzuje się wysoką częstotliwością próbkowania oraz intuicyjnym i przyjaznym interfejsem. Właściwości urządzenia: neurofeedback i analiza LORETA oraz informacje zwrotne Z-Score w czasie rzeczywistym, mapowanie amplitudy, (...)

Zobacz więcej

© 2021 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved