neurorehabilitacja

eMotion EMG 4CH + 3D

System EMOTION EMG 4CH to innowacyjny program pozwalający na wykonanie szybkiej analizy EMG. Jest to system całkowicie bezprzewodowy. Pozwala na wykonanie precyzyjnych i szybkich pomiarów bez krępowania ruchów pacjenta. Elektrody wyposażone są w moduł rejestrujący sygnał i transmisję EMG. (...)

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Biomonitor ME6000 4ch

Biomonitor ME6000 jest przenośnym urządzeniem (data logger), który zaspokoi wymagania w nawet najbardziej wymagających, w pomiarach i monitorowaniu sygnałów elektromiograicznych (EMG) oraz innych biosygnałów (do 16 kanałów jednocześnie).

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Simi Aktisys

Simi Aktisys 2D, 3D to najnowocześniejszy system do wideoanalizy ruchu. AKTISYS jest systemem analizującym w sposób dynamiczny ruch pacjenta. Cechuje go prostota i szybkość obsługi, dane niezbędne do przeprowadzenia analizy generowane po wykonaniu trzech ruchów. Aktywne markery LED dokonują pomiarów (...)

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Tekscan ConforMat

Tekscan ConforMat pomiary w czasie rzeczywistym. System ConforMat jest unikatowym rozwiązaniem do pomiarów w czasie rzeczywistym rozkładu ciśnienia oraz pomiaru rzutu środka oddziałującej siły w pozycji siedzącej. Dzięki unikatowemu elastycznemu designowi pozwala na analizę oparcia oraz siedziska w sposób indywidualny (...)

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Tekscan F-Scan

System F-Scan zapewnia pomiar ciśnień i sił wywieranych przez obie kończyny. Wykorzystuje cienkie jak papier czujniki wielokrotnego użytku. System w sposób ciągły wykrywa, pokazuje i nagrywa rozkład ciśnień w kończynie, nie wpływając na stereotyp ruchu.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Tekscan MatScan

Tekscan MatScan to system pomiaru i analizy nacisku kończyn dolnych. System MatScan jest podstawowym urządzeniem, które powinno znaleźć się w Twoim gabinecie. Daje możliwość wejścia na rynek z niedrogim, szybkim, prostym i wiarygodnym badaniem, które zwiększy Twoją konkurencyjność.

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Tekscan Walkway

Tekscan Walkway służy do pomiarów siły i nacisku stóp na podłoże podczas chodu. System Walkway został stworzony do prowadzenia obiektywnych pomiarów siły i nacisku stóp na podłoże podczas chodu. Pozwala on na pomiar parametrów czasowych i odległościowych chodu.

Zobacz więcej

CAREN

CAREN (Computer Assisted Rehabilitation ENviroment) CAREN pozwala skupić się na wszystkich aspektach równowagi i lokomocji, zarówno w badaniach, jak i leczeniu klinicznym. Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości umożliwia naukowcom ocenę zachowania pacjenta uwzględniając ocenę pracy zmysłów, reakcję na bodźce wizualne, słuchowe (...)

Zobacz więcej

GRAIL

GRAIL (Gait Real-time Analysis Interactive Lab) to kompletne rozwiązanie do analizy i treningu pacjentów. System wykorzystuje bieżnię z dwoma niezależnymi pasami, kamery do analizy ruchu oraz ekran wspierający rzeczywistość wirtualną. GRAIL zapewnia analizę i terapię w wymagających dla pacjenta (...)

Zobacz więcej

WISONIC Clover 60

Zaawansowany przenośny system ultrasonograficzny, dla szukających bezkompromisowego obrazu B oraz czułych Dopplerów PW i CW do badań echokardiograficznych.

Zobacz więcej

© 2024 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved