Uzdrowisko Kamień Pomorski

Lokomat Pro

Adres: Szpitalna 14, 72-400 Kamień Pomorski, Polska
Miasto: Kamień Pomorski

Uzdrowisko Kamień Pomorski – ponad pięćdziesięcioletnia praktyka w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz wydobywane niezwykle cenne surowce naturalnesolanka i borowina zadecydowały o tym, że kamieńskie uzdrowisko stało się jedną z najwyżej cenionych baz zabiegowych w Polsce.

Ciekawa historia miasta i malownicze położenie w rozlewisku cieśniny Dziwny – tworzącej tutaj Zalew Kamieński – pozwalają nazwać miejsce, w którym powstało i działa Uzdrowisko Kamień Pomorski, spokojnym i urokliwym. Uzdrowisko Kamień Pomorski oferuje profesjonalne leczenie, rehabilitację, szeroki wachlarz zabiegów przyrodoleczniczych oraz aktywny wypoczynek.

Bogata oferta tworzona jest z myślą o każdym, kto ceni sobie tradycję medycyny uzdrowiskowej, właściwości lecznicze klimatu morskiego oraz spokój i urok małego nadmorskiego miasta.

Informacje o placówkach przygotowywane są w oparciu o dane ze źródeł ogólnodostępnych. Portal pełni funkcję informacyjną i nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje.