hocoma reedukacja chodu rehabilitacja konczyn gornych w meden inmed - wyłączny przedstawiciel

Hocoma

Hocoma to szwajcarska firma będąca liderem w neurorehabilitacji wykorzystującej roboty. Założona została w 1996 roku przez inżynierów Gery Colombo i Matthiasa Jörg oraz ekonomistę Petera Hostettler. Od początku swojego istnienia zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych ściśle współpracując z (...)

Zobacz więcej

natus w meden inmed

Natus

Firma Natus Medical została utworzona w 1989 roku. Obecnie posiada przedstawicielstwa i dystrubutorów w ponad 100 krajach na calym świecie. Oddział Natus Europa został utworzony w 2008 roku i skupiał 3 podstawowe działy: Schwarzer Neurlogy, IT-Med i Fischer-Zoth. Schwarzer (...)

Zobacz więcej

mega emg bezprzewodowa analiza emg w meden inmed

Mega

Mega Electronics Ltd. jest fińską firmą zajmującą się techniką medyczną i specjalizującą się w akwizycji i analizie biosygnałów dla neurologii, rehabilitacji i medycyny sportowej. Założona została w 1983 roku. Obecnie firma współpracuje z kilkudziesięcioma dystrybutorami na całym świecie oraz (...)

Zobacz więcej

lokohelp automatyczne ortezy reedukacja chodu w meden inmed

Lokohelp

Lokohelp to jeden z liderów w produkcji sprzetu do terapii neurologicznej pacjentów z dysfunkcjami chodu wynikającymi z urazów rdzenia kręgowego, czy porażenia mózgowego. Produkty firmy Lokohelp cechują się optymalnym dopasowanie do potrzeb terapeutów, co zapewnia przede wszystkim wysoką efektywność (...)

Zobacz więcej

gloreha urządzenie do rehabilitacji dloni w meden inmed

Gloreha

Producentem urządzenia Gloreha® jest firma włoska firma Idrogenet SRL. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń do rehabilitacji dłoni. IDROGENET S.R.L. VIA REPUBBLICA 25A 25065 BRESCIA ITALY TEL.: +39030871 932 MAIL: INFO@GLOREHA.COM zobacz produkty:

Zobacz więcej

neurorehabilitacja

Simi

Firma Simi Reality Motion Systems produkuje nowoczesne systemy do wideoanalizy chodu i aplikacje wspierające badania w medycynie sportowej, fizjoterapii, rehabilitacji neurologicznej. SIMI REALITY MOTION SYSTEMS GMBH MAX-PLANCK-STRASSE 11 85716 UNTERSCHLEISSHEIM GERMANY TEL.: +49-89-321459-0 MAIL: SIMI@SIMI.COM   zobacz produkty:  

Zobacz więcej

Ergolet podnośniki pacjenta w meden inmed

Ergolet

Firma Ergolet produkuje podnośniki i urządzenia ułatwiające transport i podnoszenie pacjenta, który nie porusza się o własnych siłach. ERGOLET TÅRNBORGVEJ 12C 4220 KORSØR DENMARK INFO@ERGOLET.COM TEL: +45 70 27 37 20   zobacz produkty:

Zobacz więcej

Redcord ćwiczenia w podwieszeniu w meden inmed

Redcord

Firma Redcord AS specjalizuje się w produkcji sprzętu do ćwiczeń fitness i rehabilitacji z wykorzystaniem ćwiczeń w podwieszeniu. REDCORD AS P.O. BOX 55 NO-4920 STAUBO  NORWAY TEL.: +47 37 05 97 70 FAX: +47 37 05 97 80   (...)

Zobacz więcej

litegait logo

Lite Gait

Lite Gait to producent urządzeń z rodziny Lite Gait, które są stosowane w rehabilitacji urazów kręgosłupa, po amputacji kończyn, u pacjentów po przebytym udarze i w wielu innych, wymagających rehabilitacji neurologicznej. MOBILITY RESEARCH P.O. Box 3141 TEMPE, ARIZONA 85280 (...)

Zobacz więcej

© 2024 Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna. All Rights Reserved