Rehab Week 2015

Opis

Drodzy Państwo,

Drugie spotkanie Rehab Week zorganizowane w Walencji okazało się wielkim sukcesem. Wielodyscyplinowy charakter tego spotkania podziwiało ponad 490 uczestników, którzy mieli także okazję porozmawiać z inżynierami, poznać opinie lekarzy klinicznych oraz wypróbować najnowsze rozwiązania techniczne przemysłu medycznego.

Opinie uczestników były niezwykle pozytywne! Rehab Week zostało określone jako najlepsze miejsce do zyskania opinii szerokiego grona osób na temat własnej pracy. Ośmiu wielce poważanych głównych mówców podzieliło się swoimi wrażeniami odnośnie nowości z zakresu od najprostszych na temat neurobiologii do włączania najnowszych rozwiązań technicznych do zastosowań klinicznych, z którymi się zapoznali. Przedstawiciele 106 firm zaprezentowali w formie plakatów poszczególne działania, a następnie szczegółowo omówili ich postępy. Nie zabrakło też 20 znaczących producentów sprzętu, którzy umożliwili wypróbowanie i omówienie ich najnowszych produktów.

Dyskusje na różne tematy, głównie naukowe, odbyły się w wielu pięknych miejscach w Walencji, zwłaszcza podczas wieczoru Rehab Week, w luźnej atmosferze przy zimnych drinkach, hiszpańskich tapas i miłej zabawie, która miała miejsce w Mieście Sztuki i Nauki.

Jeśli nie udało się Państwu stawić na spotkanie, to poniższy film może przybliżyć wrażenia z Rehab Week 2015: https://youtu.be/RWyPg43rhEo.

Będzie nam niezwykle miło powitać wielu z Państwa na następnym Rehab Week w 2017 roku! Datę i miejsce ustalimy już niedługo.

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny