POLKARD 2014 – uzyskaj dofinansowanie do 85%

Opis

Właśnie ruszyła kolejna edycja programu: Narodowy program wyrównywania dostępności do profilaktyki i leczenia chorób układu sercowo–naczyniowego – POLKARD”. W ramach tej edycji Ministerstwo Zdrowia będzie wspierało zakup urządzeń do neurorehabilitacji w trzech kategoriach:

1. Interaktywne urządzenie wspomagające mechaniczne odtwarzanie funkcji ruchowych kończyny górnej w warunkach rzeczywistości wirtualnej i sprzężenia zwrotnego.
2. Oprogramowanie do interaktywnej terapii ruchowej chorych z dysfunkcją kończyny dolnej i/lub górnej za pomocą wizyjnej rzeczywistości wirtualnej i czujników ruchu.
3. Dynamiczny system odciążający do nauki chodzenia.

W ramach proponowanych przez Ministerstwo Zdrowia, firma Meden-Inmed proponuje Państwu urządzenia w promocyjnej cenie, o które mogą Państwo wnioskować w ogłoszonym programie.

Zaawansowany system rehabilitacji kończyny górnej Armeo Boom:

tylko 45 900 PLN

System rehabilitacji kończyny górnej YouGrabber Plus:

tylko 35 000 PLN

System rehabilitacji funkcjonalnej FisioGaming 50”:

tylko  33 000 PLN

System do dynamicznego odciążenia pacjenta LiteGait 135KE:

tylko 54 900 PLN

W przypadku zainteresowania Naszą specjalną ofertą handlową dla powyższych urządzeń w ramach programu prosimy o kontakt z Panem Jerzym Bartodziej – 664 413 001, jbartodziej@meden.com.pl, lub jednym z naszych regionalnych przedstawicieli handlowych.

 

WAŻNE!! Nabór wniosków tylko do 14.08.2014 r.!!!