Centrum Rehabilitacji Ruchowej OST-MED – Wyszków

Armeo SensoLokomat Pro

Adres: Generała Józefa Sowińskiego 58, 07-200 Wyszków, Polska
Miasto: Wyszków

Centrum Rehabilitacji Ruchowej OST-MED świadczy usługi m.in. z zakresu neurorehabilitacji, fizykoterapii i kinezyterapii. W placówce znajduje się również poradnia psychologiczna. Pacjentami ośrodka są zarówno dorośli, jak i dzieci.

OST-MED realizuje również kilka projektów, mających na celu nowoczesną diagnostykę, zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej, skuteczną rehabilitację oraz poprawę jakości życia, głównie wśród dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Zespół zajmuje się także przygotowaniem pacjenta do terapii z Lokomatem poprzez indywidualnie dobrane ćwiczenia.

Wykwalifikowana kadra składa się m.in. z terapeutów NTD Bobath, terapii manualnej, terapii dna miednicy, terapeutów blizn i metody PNF, masażystów, instruktorów kinesiotaping oraz korektywy i kompensacji wad postawy.

Centrum OST-MED zostało wyposażone w wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak: Armeo Senso, Bimeo, Lokomat Pro, Kinevia Duo, Shockmaster 300, Winback 1S oraz Cryo-T Duo.

Strona Ośrodka

Informacje o placówkach przygotowywane są w oparciu o dane ze źródeł ogólnodostępnych. Portal pełni funkcję informacyjną i nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje.