Aktualności

Firma Hocoma rozwija platformę e-learningową

Z przyjemnością informujemy, że firma Hocoma rozwija platformę e-learningową.

Dzięki ścisłej współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami na całym świecie, firma Hocoma oferuje klientom innowacyjne technologie i kompleksowe usługi serwisowe. Szeroka oferta edukacyjna zostanie wkrótce poszerzona o nową platformę e-learningową, która efektywnie wspiera wszystkie istotne informacje kliniczne.

Czytaj więcej...

Wpływ rehabilitacji wspomaganej zrobotyzowanymi urządzeniami do pionizacji i nauki chodu na poprawę stanu funkcjonalnego pacjentki po urazie rdzenia kręgowego

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dokonującym oceny wpływu rehabilitacji wspomaganej zrobotyzowanymi urządzeniami do pionizacji i nauki chodu na poprawę stanu funkcjonalnego pacjentki po urazie rdzenia kręgowego. Badanie zostało przeprowadzone we współpracy z Centrum Rehabilitacji REHAMED-CENTER w Tajęcinie.

Załączniki:
Pobierz plik (Rehabilitacja-w-Praktyce.pdf)Rehabilitacja w Praktyce

Egzoszkielet Indego® został dopuszczony do obrotu w Stanach Zjednoczonych

Egzoszkielet Indego® został dopuszczony do obrotu w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu jest teraz najbardziej dostępnym egzoszkieletem przeznaczonym do użytku osobistego. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków przyznała Indego® certyfikat dla celów terapii pacjentów po przebytym udarze. W ten sposób pierwotne zezwolenie do stosowania u pacjentów po urazie rdzenia kręgowego zostało rozszerzone o terapię osób z hemiplegią spowodowaną udarem mózgu.

Czytaj więcej...

Ezgoszkielet dostępny na Targach ESPRM 2018 w Wilnie i na Targach ISPRM w Paryżu

Z przyjemnością informujemy, że firma Parker Hannifin, producent egzoszkieletu Indego, w najbliższym czasie weźmie udział w Targach ESPRM 2018, które odbędą się w Wilnie (stoisko numer 17) oraz Targach ISPRM w Paryżu (stoisko numer 20).

Czytaj więcej...

Pierwszy w Polsce Lokomat Nanos w Szpitalu w Olsztynie

Firma Meden-Inmed z przyjemnością informuje, że właśnie zakończyliśmy instalację pierwszego systemu typu Lokomat Nanos w Polsce. System wykorzystywany będzie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie.

Czytaj więcej...

  • Meden-Inmed
  • Hocoma
  • Simi
  • Mega EMG
  • Dantec
  • Indrogenet
  • Ergolet
  • Redcord